درز تصویر پنل عقب میت ۳۰ پرو هوآوی

با رسیدن فصل تابستان و گزارش های منتشر شده، به نظر می رسد که هواوی خود را برای معرفی کردن گوشی هوشمند میت ۳۰ پرو آماده می کند. به دنبال همین موضوع امروز تصویری از پنل پشتی این دستگاه در اختیار رسانه ها قرار گرفته است که حاوی نکته ای جالب توجه می باشد. در این پنل یک حفره بزرگ وجود دارد که نشان دهنده تصمیم این شرکت چینی برای استفاده کردن از طراحی تازه در این بخش است. جالب است بدانید که اخیرا شرکت های گوگل و اپل تصاویری از گوشی های هوشمند جدید خود منتشر کرده اند که به وضوح تصمیم به استفاده کردن از المان مربعی برای قاب دوربین اصلی را نشان می دهد. اما این موضوع درحالی اتفاق می افتد که هواوی از چنین سبکی در گوشی میت ۲۰ پرو استفاده کرده بود.

این تصویر جدید که امروز به دست رسانه های فعال در زمینه فناوری رسیده است، نمایانگر این موضوع است که هواوی از یک پنل شیشه ای که دارای یک حفره دایره ای بزرگ است، برای قسمت پشتی میت ۳۰ پرو استفاده می کند. این موضوع می تواند یک نقطه تمایز مثبت برای دستگاه حساب شود، چرا که آیفون ها و پیکسل های جدید از یک المان مربعی برای قسمت دوربین اصلی استفاده می کنند. از طرفی چون هواوی از چنین سبکی پیش از این در نسل قبلی میت استفاده کرده است، می توان پیش بینی کرد که بخش طراحی این کمپانی چینی افکار تازه ای را در سر می پرورانند.

البته نباید فراموش کنیم که این تنها یک تصویر اولیه از پنل پشتی دستگاه می باشد که یک نمای کلی از آن را به ما نشان می دهد و همچنین چون هنوز چندین ماه تا زمان معرفی این محصول جدید باقی مانده است، احتمال این که هر تغییر از سمت هواوی بر روی آن اعمال شود وجود دارد. با همه این ها می توان با اطمینان گفت که هواوی حداقل در این بخش یک سورپرایز را برای طرفداران خود در نظر گرفته است. اگر چه هنوز تا به این جای کار، این شرکت رندری با کیفیت از نسل سوم میت را منتشر نکرده، ولی پیش بینی می شود که در روزهای آینده و با نزدیک تر شدن به موعد معرفی این اتفاق خواهد افتاد.

منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.