احتمال معرفی مک بوک جدید در آینده نزدیک

خبرهای جدید حکایت از آن دارد که اپل در حال آمده شدن برای ارائه نسخه بروز شده یا مدلی جدید از مک بوک هایش می باشد. همانطور که قبلا نیز در خبر ها داشتیم این شرکت آمریکایی اخیرا نام ۷ مدل جدید از مک بوک هایش را به ثبت رسانده، از طرفی در ماه می ۲۰۱۹ بود که مدل های مک بوک پرو ۱۳ و ۱۵ اینچی به مخاطبان معرفی شد.

مک بوک های جدید از لحاظ مختلف با بهبودهای فراوانی مواجه شده اند که باعث می شود عملکرد و قدرت بالاتری داشته باشند، همچنین کیبورد پروانه ای آن ها عملکرد بهتری نسبت به گذشته ارائه خواهد دارد. اما نکته جالب توجه این است که اپل تنها اقدام به بروزرسانی مدل های مجهز شده به تاچ بار کرده و مدل های استاندارد مک بوک پرو ۱۳ اینچی و ۱۵ اینچی کماکان با مشخصات قبلی به فروش می رسند.

اخیرا یکی از مدل های جدید مک بوک اپل موفق به کسب تاییدیه FCC شده است. این دستگاه که دارای شماره مدل A2159 می باشد، به احتمال زیاد همان مک بوک ۱۳ اینچی بدون تاچ بار خواهد بود. چرا که در یکی از تصاویر موجود در این تاییدیه لیبل بخش پایینی این محصول به وضوح قابل مشاهده است. اما در این لیبل اطلاعات مفید دیگری نیز ارائه شده، در همین رابطه لازم به ذکر است که مک بوک جدید از فناوری شارژ سریع ۶۱ واتی پشتیبانی می کند. اما این ویژگی تنها برای مک بوک پرو ۱۳ اینچی بدون تاچ بوده است. چرا که مک بوک پرو ۱۵ اینچی توانایی پشیبانی کردن از فناوری شارژ سریع ۸۷ را داراست.

منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *