گوگل سرویس های یوتیوب موزیک و پریمیوم را معرفی کرد

یوتیوب پریمیوم و یوتیوب موزیک معرفی شد

اخیرا گوگل از سرویس های یوتیوب پریمیوم و یوتیوب موزیک رونمایی کرد، مدتی پیش خبر هایی در فضای مجازی منتشر شده بود که نشان میداد گوگل در حال کار بر روی سرویس جدیدی میباشد که قرار است جایگزین گوگل پلی موزیک بشود.

اما به تازگی مشخص شد گوگل دو سرویس مبتنی بر یوتیوب را معرفی کرده است.

اسکرین شات یوتیوب موزیک
اسکرین شات یوتیوب موزیک

این دو سرویس جدید یوتیوب پریمیوم و یوتیوب موزیک نام دارد که گزارشات نشان می دهد یوتیوب پریمیوم قرار است جایگزین یوتیوب رد بشود.

سرویس یوتیوب پریمیوم به این صورت است که کاربران هنگام تماشای ویدیو هیچ تبلیغی را مشاهده نمی کنند و در حالت آفلاین هم ویدیو ها پخش خواهند شد. هزینه اشتراک این سرویس ماهیانه ۱۲ دلار میباشد که البته اگر کاربران در گذشته از یوتیوب رد استفاده می کردند دیگر نیازی به پرداخت هزینه نمیباشد.

شرکت گوگل اعلام کرده است این سرویس به زودی در بسیاری از کشور ها مانند: آلمان ، ایتالیا ، روسیه ، اسپانیا و کانادا راه اندازی می شود و این را هم باید گفت این سرویس ، یوتیوب موزیک را هم پوشش می دهد.

یوتیوب موزیک و پریمیوم
یوتیوب موزیک و پریمیوم

سرویس یوتیوب موزیک به کاربران این امکان را می دهد که به صورت رایگان موسیقی گوش کنند البته که نسخه رایگان این سرویس شامل تبلیغات هم میشود که اگر کاربران بخواهند بدون دیدن تبلیغ از این سرویس استفاده نمایند باید ماهانه ۱۰ دلار پرداخت کنند و همچنین خبرها نشان  می دهد سرویس یوتیوب موزیک قرار است جایگزین گوگل پلی موزیک شود.

در انتها باید گفت سرویس یوتیوب موزیک از سه شنبه هفته آینده فعالیت خود را آغاز می کند اما هنوز زمان آغاز فعالیت گوگل پریمیوم اعلام نشده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

1 دیدگاه در “گوگل سرویس های یوتیوب موزیک و پریمیوم را معرفی کرد

[…] گوگل سرویس های یوتیوب موزیک و پریمیوم را معرفی کرد – &#82… […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *