بازیگر جدیدی به تیم سریال The Lord of the Rings پیوست

آمازون (Amazon) همچنان در حال اضافه کردن بازیگر جدید به یکی از پرخرج‌ترین محصولات شبکه‌های اینرتنتی تاریخ است. با بروز نیوز برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

بی‌شک طی چند ماه گذشته آوازه شروع ساخت سریال The Lords of the Rings توسط آمازون به گوشتان خورده است. سریالی که یکی از پرخرج‌ترین محصول تاریخ شبکه‌های اینرتنتی خواهد بود  و می‌خواهد جای خالی سریال‌هایی مانند سریال Game of Thrones را پر کند. حال به گزارش وب‌سایت Deadline، بازیگر جدیدی به تیم بازیگران این سریال اضافه شده است.

بنا به گزارش این وب‌سایت، مکسیم بالدری (Maxim Baldry) قرار است به عنوان یکی از نقش‌های اصلی سریال حضور داشته باشد. البته پیش از این نیز شایعاتی مبتنی بر حضور وی در سریال The Lord of the Rings به گوش می‌رسید. خیلی‌ها با انتشار لیست اولیه بازیگران آمازون در ماه ژانویه بر این باور رسیده بودند که بالدری جزوی از این سریال نخواهد بود. به هر حال، حضور وی در این سریال به عنوان یکی از نقش‌های اصلی آن تایید شده است.

بالدری یکی از بهترین بازیگران سریال‌های درام شبکه‌های BBC و یا HBO طی سال‌های گذشته است.

شایان ذکر است که این سریال هم‌اکنون در نیوزلند در مرحله فیلم‌بردای قرار دارد و احتمال اضافه شدن بازیگران جدید طی روز‌های آینده به سریال وجود دارد. یکی از دلایل این احتمال، بزرگ بودن پروژه ساخت سریال The Lord of the Rings و گسترده بودن وقایع آن است.

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به جوزف ماول (Joseph Mawle) اشاره کرد. اگر از طرفداران سریال Game of Thrones باشید به طور حتم ایفای نقش آن در شخصیت بنجن استارک (Benjen Stark) را به یاد دارید.

سریال Lord of the Rings قرار است به سراغ عصر دوم برود. به عبارتی دیگر صد‌ها سال قبل از وقایع فیلم The Hobbit و فیلم The Lord of the Rings به تصویر خواهد کشیده شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • سریال
  • بازیگر جدیدی به تیم سریال The Lord of the Rings پیوست