آیپدهای جدید Apple

کمپانی Apple

اپل در مراسم رونمایی از گوشی‌ های آیفون جدید خود، آیپدهای ۲۰۱۸ را رونمایی نکرد و به نظر می‌رسد که این اتفاق به زودی و در پاییز رخ دهد. اپل که قصد داشت توجه همه کاربران را به سمت آیفون‌ها و ساعت‌های جدید خود جلب کند، هیچ نوع مدل جدیدی از آیپدهایش را در رویداد ۱۲ سپتامبر عرضه نکرد. بسیاری فرض را بر این قرار دادند که این شرکت قصد دارد رویداد مجزایی برای مابقی محصولات خود جهت رونمایی در سال جاری برگزار کند. بر اساس اطلاعات جدیدی که به دست آمده، همین طور هم هست.

Apple

مدل نوین بتای iOS 12.1

نسخه جدید بتای iOS 12.1 به صورت کامل از سوی کارشناسان زیر و رو شد تا نشانه‌ای از محصولات جدید در آن پیدا شود و این بار نتیجه این جستجو ارزشش را داشت. جدیدترین اطلاعاتی که به دست آمده ما را به سوی آماده‌سازی محصولات جدید اپل راهنمایی می‌کند. این اپلیکیشن بخش‌هایی برای گروه‌های مختلف محصولات اپل دارد و تاکنون آخرین بخش مربوط به آیفون‌های جدید سال ۲۰۱۸ بوده که قرار است در پاییز به بازار بیایند. اما با عرضه نسخه جدید iOS 12.1 گروه جدیدی مشاهده شده که نامش iPad2018Fall است. اصلا برای شناسایی این کد نیازی به رمزگشایی نیست و کاملا از عنوان مذکور مشخص است که آیپدهای جدید در فصل پاییز رونمایی می‌شوند.

نکته جالب دیگری که از iOS 12.1 به دست آمده، ما را به سمت مسئله‌ای مشابه هدایت می‌کند: نسخه جدید سیستم‌عامل موبایلی اپل امکان انطباق با مموجی از طریق iCloud را خواهد داشت. شاید این قابلیت دقیقا آن چیزی نیست که کاربران اپل منتظرش هستند، اما نشان می‌دهد که محصولات دیگری (به غیر از آیفون‌های مختلف) وجود دارند که از این قابلیت مموجی پشتیبانی می‌کنند و در صف تولید قرار گرفته‌اند و دارای فناوری اضافه شده فیس آیدی آیپدهای جدید خواهند بود (سنسورهای مشابه از هر دو فناوری پشتیبانی می‌کند.)

شایعات اخیر

با توجه به تمامی شایعاتی که طی چند ماه گذشته در مورد رونمایی از آیپد پرو جدید به گوش رسیده، این سرنخ‌های تازه می‌تواند آخرین تکه‌های پازلی باشد که ما را در مورد حتمی بودن رونمایی آیپدهای جدید به همین زودی‌ها قانع می‌کند. حالا همه منتظر اپل هستند تا تاریخ رویداد مورد نظر را اعلام کند. از آنجا که پاییز تا ماه دسامبر ادامه خواهد داشت و همچنین اینکه از قدیم، اپل هیچ رویدادی را بعد از ۲۷ اکتبر برگزار نکرده، انتظارات می‌رود مراسم مورد نظر در نیمه دوم ماه اکتبر اتفاق بیفتد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *