رضایت کاربران از آیفون ۱۰ طبق آخرین نظرسنجی

نرخ بالای رضایت کاربران آیفون ۱۰

به تازگی پژوهش های جدیدی در رابطه با میزان رضایتمندی کاربران آیفون ۱۰ منتشر شده است. با ما همراه باشید تا از دلایل رضایت کاربران آیفون ۱۰ آشنا شوید.
این پژوهش بروی ۱۷۰۰ تا از کاربران اپلی که دارنده آیفون ۱۰ هستند انجام شده است. فقط پژوهشگران بر این باور بودندکه افرادی که در بازه زمانی زودتری این محصول را خریداری کرده اند حتما از محصولات اپل رضایت کاملی داشته اند که به سرعت تصمیم به خرید آیفون ۱۰ گرفته اند. بنابراین بیشتر تمرکز خود را بروی این دسته از کاربران قرار داده اند.

طبق آماری که به دست آمده است کاربران دارنده آیفون ۱۰ حدود ۹۷ درصد از این محصول احساس رضایت کرده اند. از بین این افراد حدود ۸۵ درصد بسیار بیشتر احساس رضایت کرده اند.

رضایت کاربران از آیفون 10 طبق آخرین نظرسنجی

از جمله مواردی که کاربران برای امتیاز دادن در نظر گرفته اند میتوان به طراحی، سرعت، کیفیت تصویر، ژست های حرکتی، FaceID نمایشگر و باتری اشاره کرد. اما سیری در بین کاربران تنها ۲۰ درصد رضایتمندی را به خود اختصاص داد و این هشداری برای اپل برای بهبود سیری می باشد!

این داده ها نشان می دهند که حتی در میان سرسخت ترین طرفداران اپل نیز سیری همچنان مسیری طولانی را برای کسب رضایت آنها در پیش دارد.

اما در کل میزان رضایتمندی کاربران اپلی برای آیفون ۱۰ قابل توجه است و نشان از موفقیت اپل در این زمینه را نشان می دهد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *