بتا اندروید گوگل کروم جدید بهبود عمر باتری را به دنبال دارد

نسخه ۷۵ گوگل کروم اندرودید به تازگی منتشر شد. شما می توانید رمزهای نیرومندی را ایجاد کرده و از حساب های کاربری خودتان محافظت کنید. حالت تاریکی در این نسخه اضافه شده و نوشته ها  به رنگ سفید دیده می شوند و در حالت لایت به رنگ تیره هستند.

ذخیره سازی یکی از بهترین وضعیت هایی است که به این حالت اضافه شده است. نسخه ۷۶ گوگل کروم به تازگی منتشر شده و قابلیت Lazy Loading به آن اضافه شده است. البته در همه وب سایت ها می توان از این قابلیت استفاده کرد.

تا زمانی که کاربر روی صفحه اسکرول نکرده تصاویر بارگذاری نمی شوند. همین قابلیت باعث خواهد شد تا از مصرف بی رویه دیتا جلوگیری شده و بخش های غیرضروری نیز بارگذاری نشوند. تا زمان بسته نشدن یک وب سایت تصویر در سایت باقی می ماند و دوباره آپلود نخواهد شد. حالت تاریکی در مرورگر فعال می شود. قرارگیری عکس پروفایل کاربر در همه تب ها از دیگر مشخصات این مرورگر گوگ کروم است. هر چه قدر که گوگل کروم بروز رسانی می شود قابلیت های جدیدی به آن اضافه می شود.  گوگل کروم برای آندروید یک نسخه از گوگل کروم است که برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.در ۷ فوریه ۲۰۱۲، گوگل کروم بتا را برای دستگاههای Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)، برای کشورهای منتخب راه اندازی کرد. اولین نسخه پایدار مرورگر در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۱۲ منتشر شد.

گوگل کروم ۱۸.۰.۱۰۲۶.۳۱۱ که در تاریخ ۲۶ سپتامبر منتشر شد اولین نسخه گوگل کروم برای اندروید برای پشتیبانی از دستگاههای تلفن همراه مبتنی بر اینتل x86 است.  گوگل کروم برای آندروید یک نسخه از گوگل کروم است که برای سیستم اندروید منتشر شده است.

گوگل کروم بتا برای دستگاههای اندروید برای دستگاههایی که دارای Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) یا نسخه بالاتر از سیستم عامل هستند در دسترس است. این برنامه در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۱۲ برای تعداد محدودی از کشورها راه اندازی شد.

منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فناوری
  • بتا اندروید گوگل کروم جدید بهبود عمر باتری را به دنبال دارد