فروش بالای ساعت هوشمند اپل واچ سری ۴

گزارش های منتشر شده حکایت از آن دارد که اپل واچ های عرضه شده در سال ۲۰۱۸ توانسته است که چیزی در حدود ۲۲ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته باشند، اگر چه هنوز آماری رسمی در این باره ارائه نشده، ولی پیش بینی می شود که اپل حدود ۲۲.۵ میلیون نسخه آی واچ را به بازار عرضه کرده است.

با این حال کانترپوینت سری ۴ اپل را در صدر فهرست پرفروش ‌ترین مدل‌ های سال گذشته قرار داده است.  این رسانه، داده هایی را ارائه داده است که نشان می دهد اپل موفق شده است که به میزان ۱۱.۵ میلیون آی واچ سری ۴  را از زمان شروع عرضه تا ۲۱ دسامبر به فروش برساند. اگر چه هنوز مسئولان این شرکت به موفقیت بدست آمرده واکنشی نشان نداده اند، ولی همواره تاکید داشتند که قابلیت‌ های مرتبط با سلامتی این محصول مانند نوار قلب (ECG) و تشخیص سقوط می تواند که نقطه قوتی برای آن محسوب شود.

اگر چه اپل توانسته است که با ارائه سری ۳ و ۴ از ساعت های هوشمند، رتبه های اول و دوم از لیست پرفروش ترین ساعت های هوشمند ۲۰۱۸ را به خودش اختصاص دهد، اما سامسونگ و فیت بیت که از دیگر فعالین این بازار محسوب می شوند نیز موفق شده اند که رشد قابل توجهی را تجربه کنند. سهم سامسونگ از بازار فروش به ‌دلیل محبوبیت مدل گلکسی واچ، به ۹ درصد افزایش پیدا کرده ‌است، اما وضعیت برای فیت بیت از سامسونگ نیز بهتر بوده و این شرکت در سل ۲۰۱۷ تنها، یک درصد از بازار را در اختیار خود داشت، در انتهای سال ۲۰۱۸ موفق شده است که سهم خود را به ۸ درصد افزایش دهد.

منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.