سونی به دنبال تلفن هوشمند منعطف

شرکت سونی را می توان یکی از برندهای برجسته تولیدکننده تلفن هوشمند دانست و براساس گزارش ها در نظر دارد بزودی مدل های برجسته معرفی کند. این روزها شرکت های سامسونگ و هواوی با تولید کردن گوشی های هوشمند گلکسی فولد و میت ایکس به دنبال ان هستند که نام خود را به عنوان اولین شرکت تولیدکننده گوشی های انعطاف پذیر به ثبت برسانند. اما مشکلات به وجود آمده در این باعث شده است تا به این لحظه هیچ یک از این کمپانی ها نتوانند که محصول خود را روانه بازار سازند.

اما فارق از این ها، سونی در هنگام کار کردن بر روی نمایشگرهای منعطف خودش، موفق به ساخت چندین تکنولوژی مختلف برای استفاده کردن در دستگاه های مختلف با نمایشگر های منعطف شده است. سونی اخیرا توانسته با استفاده از صفحه نمایش رول شونده، حق اختراع دستگاهی با قابلیت تغییر اندازه را به خود اختصاص دهد. حال به دنبال این موضوع اعلام شده است که غول تکنولوژی ژاپن صفحه نمایش منعطف با حسگرهای داخلی متعددی را ساخته است.

صفحه نمایش های سونی دارای حسگرهای شتاب سنج، فشارسنج و گرما می باشند که به عنوان بخشی از نمایشگر شناخته می شوند. گفته می شود که این سنسورها برای جمع اوری اطلاعات درمورد نحوه کاربر صفحه نمایش تعبیه شده اند و هیچ ارتباطی با سایر قسمت ها ندارند. به عنوان مثال حسگر فشارسنج موجود در بخش میانی توانایی شخیص خم شدن را داشته و ارائه اطلاعات این چینی باعث می شود که به صورت دقیق تشخیص داده شود که در هر لحظه چه مواردی بر روی نمایشگر نمایش داده شود. افزون بر این، گفته شده است که نمایشگرهای جدید سونی به صورت دو طرفه بوده و کاربران در آن واحد می توانند که از هر دو سمت استفاده کنند.

بیشتر بخوانید  دیگر نگران نوتیفیکیشن‌های ازدست رفته تان نباشید

منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *