بتا نخست iOS 13.1 منتشر شد

شرکت اپل در حالی که فاز بتا iOS 13 را در چند مرحله منتشر کرد، حال نوبت به انتشار بتا نخست iOS 13.1 رسید. البته این بتا برای توسعه دهندگان منتشر شد و پیش بینی می شود بزودی دردسترس کاربران نیز قرار گیرد.

در حال حاضر فاز بتا iOS 13 به اتمام نرسید و عجیب است که اپل تصمیم گرفته به انتشار بتا نخست iOS 13.1 بپردازد. این احتمال وجود دارد که بتا هشتم تازه منتشر شده iOS 13 آخرین نسخه باشد و بزودی شاهد انتشار نسخه نهایی خواهیم بود.

این نخستین بار است که اپل پیش از انتشار نسخه نهایی سیستم عاملی، فاز بتا نسخه بعدی را منتشر می کند. بتا نخست iOS 13.1 ویژگی های جدیدی از قبیل Shortcuts Automations، قابلیت Share ETA برای Apple Maps و برخی دیگر به iOS می افزاید.

پیش بینی می شود iOS 13 همزمان با عرضه نسل جدید آیفون ها دردسترس قرار گیرد. در اخباری مرتبط نیز نسل جدید گوشی های هوشمند آیفون طی رویداد ۱۰ سپتامبر اپل رونمایی می شوند. گوشی های هوشمندی که تاکنون شایعات بسیاری درباره آنها منتشر شد و حال در نزدیکی رونمایی آنها هستیم.

گفتنیست که در کنار آیفون های ۱۱، اپل واچ سری ۵ و مک بوک پرو ۱۶ اینچی نیز معرفی می شوند. در هر صورت برای کسب اطلاعات دقیق تر باید تا ۱۰ سپتامبر امسال منتظر ماند.

منبع

بیشتر بخوانید  میزو 16Xs معرفی شد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *