افشا طراحی نسل بعدی آیفون XR

براساس گزارشات مشخص شده که این گوشی براساس طرح های ترکیبی آیفون ۲۰۱۹ با آیفون XR  طراحی و تولید شده و به دست علاقمندان خواهد رسید. پنل پشتی این گوشی زیبا جدید است و با آیفون XR تفاوت چندانی ندارد و بنابراین علاقمندان نسبت به آن احساس بیگانگی نخواهند داشت. دوربین دوگانه ای در پشت دوربین می درخشد ولی نحوه چینش آن به آیفون XS شبیه نیست و در یک طرح مربع شکل و در یک طرح مشابه با آیفون XI قرار گرفته تا کاربران این گوشی نسبت به آن احساس راحتی کرده و بتوانند عکس های باکیفیتی را تهیه کنند. البته گوشی آیفون XI یک دوربین سه گانه دارد و انتظار می رفت که در گوشی آیفون XR طرحی متفاوت به انجام برسد تا کاربران این گوشی را شگفت زده کند. در    پنل جلویی نیز این گوشی زیبا، تغییرات زیادی به وقوع نپیوسته و از صفحه نمایشگر ۱/۶ اینچی LCD استفاده شده و شاید در طرح های بعدی تغییرات چشمگیری به وقوع بپیوندد.

بدنه نازک نسبت به طرح های قبلی بزرگ ترین تغییر این نسخه گوشی نسبت به نسل های قدیمی است که در گوشی به چشم  می خورد. بدنه این گوشی به اندازه ۸/۷ میلی متر ضخیم است و در بخش پشتی این گوشی که دوربین به چشم می خورد بیشترین ضخامت به ۵/۸ میلی متر می رسد که باعث شده گوشی آیفون XR  نسبت به طرح های قبلی قدری متفاوت جلوه کند. در صورتی که بدون برجستگی دوربین بخواهیم مقدار ضخامت گوشی را محاسبه کنیم، گوشی به اندازه ۳/۸ میلی متر ضخامت دارد و همین باعث تفاوت اندکی با نسل اول گوشی های آیفون شده است.

البته هنوز در مورد توانایی و عملکرد گوشی گزارشاتی منتشر نشده است. ولی گمان می رود که دوربینی با مقدار ۱۲ مگاپیکسل وظیفه تصویر برداری را بر عهده خواهد گرفت و با دوربین آیفون XI تفاوت چندان زیادی ندارد.

منبع

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *