با این گردن‌بند تمام احساسات خود را کنترل کنید

احساسات وضعیت عاطفی فرد است که بیشتر اوقات قابل کنترل نیست. فکر می‌کنید وقتی به وضوح خسته نیستید می‌توانید خود را مجبور به خوابیدن کنید؟ برای بیشتر افراد، جواب «نه» است. با این حال، برای خالق هاپبی (Hapbee)، جواب «بله» خواهد بود. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

این یک دستگاه پوشیدنی منحصر به فرد است که به شما اجازه میدهد تنها با چند ضربه بر روی تلفن هوشمند خود آنچه را که می‌خواهید احساس کنید. آیا می‌خواهید احساس تمرکز، آرامش، هوشیاری یا خواب آلودگی داشته باشید؟ فقط این را روی سر یا اطراف گردن خود ببندید و هر آنچه را که می‌خواهید احساس کنید.

دستگاه بزرگ حلقه مانند اولین پوشیدنی در جهان است که به شما کمک می‌کند که احساسات خود را کنترل کنید. دستگاه به شما این امکان را می‌دهد احساساتی را که می‌خواهید را تقریباً فوراً احساس کنید. این امر به شما کمک می‌کند که هنگام به هم ریختگی، روی چیزی متمرکز شوید یا به شما کمک می‌کند که هنگام احساس بی قراری، احساس خواب آلودگی کنید.

این دستگاه چگونه احساسات شما را کنترل می‌کند؟

هاپبی با استفاده از یک فناوری فرکانس الکترومغناطیسی ثبت شده کار می‌کند. این فناوری به دستگاه اجازه می‌دهد تا سیگنال‌های الکترومغناطیسی که دارای طول موج کم هستند در سراسر بدن کاربر ارسال کند. میدان مغناطیسی دستگاه از فرکانس‌هایی در محدوده ۰-۲۲kHz استفاده می‌کند. این سیگنال‌ها از احساسات دلخواه کاربران تقلید کرده و به آن‌ها کمک می‌کنند تا احساسات مورد علاقه خود را تجربه کنند. این دستگاه از هیچ ماده شیمیایی یا ماده مضر برای استناد به احساسات مطلوب استفاده نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید  اپل واچ با حالت کودک و ردیاب خواب قابلیت های بیشتری پیدا می کند

این دستگاه با استفاده از اپلیکیشنی به شما اجازه می‌دهد احساسات خود را تنها با چند ضربه کنترل کنید. همچنین این دستگاه می‌تواند که تنها در عرض چند دقیقه شما را به حالت عادی خود برگرداند.

به گفته سازنده‌ی این دستگاه، هاپبی نتیجه بیش از ۱۵ سال تحقیق و توسعه است. این محصول احتمالا در ادردیبهشت ۹۹ (می ۲۰۲۰) با قیمت ۳۶۰ پوند در دسترس خواهد گرفت.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فناوری
  • با این گردن‌بند تمام احساسات خود را کنترل کنید