مدیر عامل شرکت اپل به کارکنان خود پیشنهاد داد که تا حد امکان دور کاری کنند

به گزارش بلومبرگ (Bloomberg)، تیم کوک (Tim Cook)، مدیر‌عامل شرکت اپل از کارکنان خود خواست که در صورت اگر کارشان اجازه می‌دهد از راه دور و در خانه کار کنند. در ادامه با بروز نیوز همراه باشید.

کوک بیانیه‌ای را برای کارمندان ارسال کرد که مقررات قبلی کار اپل را برای برخی از کارگران اپل در کالیفرنیا و منطقه سیاتل توضیخ می‌دهد. وی در یادداشت گفت:

این شرکت تلاش زیادی برای کاهش تراکم انسانی انجام می‌دهد و سیاست کار از راه دور برای دفاتر در مناطقی که بیشترین تراکم عفونت ها را دارند، اعمال می‌شود.

شرکت اپل در گذشته هشداری بر کمبود موجودی آیفون در انبار‌ها داد

به گزارش بلومبرگ، علاوه بر سیاتل، این لیست شامل دفاتر شرکتی اپل در مناطق سانتا کلارا و الک گروو در کالیفرنیا و همچنین دفاتر در فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، سوئیس و انگلیس نیز تعطیل شد.

در این بیانیه‌ای آمده است:

کارگران ساعتی در دفاتر تحت تأثیر اپل در سرتاسر جهان همچنان به طور مداوم با کارهایی که طبق معمول انجام می‌شود، دریافت می‌کنند.

در ماه گذشته، شرکت اپل به دلیل شیوع کروناویروس (بعضی از آنها دوباره بازگشایی شده) به طور موقت کلیه فروشگاه های خرده فروشی خود را در کشور چین بست ، و این شرکت سفر کارمندان به مناطقی که بیشترین آسیب را داشتند از جمله چین ، ایتالیا و کره جنوبی را محدود کرد.

اپل در یادداشتی در تاریخ ۱۷ فوریه به سرمایه‌گذاران گفت که به دلیل تاثیر ویروس کرونا ، این شرکت انتظارات مالی برای سه ماهه دوم سال را برآورده نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید  شبکه ملی اطلاعات اینترنت را قطع یا محدود نخواهد کرد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فناوری
  • موبایل
  • مدیر عامل شرکت اپل به کارکنان خود پیشنهاد داد که تا حد امکان دور کاری کنند