سامسونگ یک بار دیگر مجبور به تعطیل کردن کارخانه خود در کره جنوبی شد

شرکت سامسونگ بار دیگر مجبور شده است کارخانه خود را در شهر گومی در کشور کره جنوبی تعطیل کند زیرا یکی دیگر از کارمندان شاغل در این محل، توسط ویروس کرونا آلوده شده است. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

کارخانه شهر گومی محصولات پرچمدار و پریمیوم شرکت سامسونگ مانند گلکسی زد فلیپ و سری گلکسی اس ۲۰ را تولید می‌کند و در درجه اول پاسخگوی تقاضای محلی است. این کارخانه قبلاً هم به همین دلیل در ماه فوریه برای دو روز بسته شده بود. سپس با تعطیلی دیگری به مدت یک هفته برای اهداف ضدعفونی دنبال شد.

این ششمین کارمندی است که در کارخانه شهر گومی کره جنوبی به ویروس کرونا مبتلا می‌شود

این بار سامسونگ فقط یک روز کارخانه را تعطیل خواهد کرد و تولیدات کارخانه را مجددا از سر می‌گیرد. این شرکت به دلیل این تعطیلی ناگهانی انتظار هیچگونه اختلال در بازار عرضه را ندارد. گومی نزدیک به شهر دائگو، یکی از مراکز شیوع ویروس کرونا در کشور کره جنوبی است.

سامسونگ اکنون می‌خواهد تولید برخی از تلفن‌های هوشمند پریمیوم و پرچم‌دار را به کشور ویتنام منتقل کند زیرا باعث می‌شود که محصولات را به طور مؤثرتر، با ثبات‌تر و به موقع‌تر به مصرف‌کنندگان عرضه کند. پس از مهار ویروس کرونا، شرکت سامسونگ تولیدات خود را به شهر گومی برمی‌گرذاند. این شرکت کره‌ای قبلاً بخش اعظم تولید تلفن هوشمند خود را به ویتنام و هند منتقل کرده است و بعید است که تعطیل شدن مکرر کارخانه شهر گومی تأثیر بزرگی داشته باشد.

بیشتر بخوانید  طراحی و نام گلکسی اس 20 توسط وب سایت سامسونگ تایید شد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *