کاهش چشم‌گیر بینند‌گان مراسم Oscars 2020 نسبت به سال‌های گذشته

شمار تماشاکنندگان تلویزیونی مراسم Oscars 2020 کمترین آمار مخاطب برای این مراسم در سال‌های اخیر را داشته و از سال گذشته نیز کم‌تر شده است. در ادامه به بررسی دقیق این آمار می‌پردازیم؛ پس با بروزنیوز همراه باشید.

یکشنبه شب در حالی که مراسم Oscars 2020 برای دومین سال متوالی بدون مجری برگزار شد، انتظار می‌رفت که آمار بینندگان کمی از سال گذشته بیشتر باشد اما این اتفاق رخ نداد و مراسم Oscars 2020 یکی از پایین‌تر آمار شمار بینندگان در سال‌های اخیر را داشت.

در حالی که آمار بینندگان در سال ۲۰۱۸ با ۲۶.۵ میلیون بیننده در پایین‌ترین حد خود قرار داشت، مراسم امسال از نظر تعداد بیننده از مراسم سال ۲۰۱۸ نیز کمتر بود و تنها ۲۳.۶ میلیون مخاطب در کشور آمریکا این مراسم را تماشا کردند که این به معنی کاهشی ۲۰ درصدی و کاهش ۶ میلیون نفری تماشاگران مراسم به نسبت سال گذشته است.

برگزاری مراسم بدون حضور مجری در سال ۲۰۱۹ موجب افزایش بیننده شده بود و به همین دلیل امسال نیز برگزارکنندگان این مراسم تصمیم گرفتند مراسم Oscars 2020 را بدون حضور مجری برگزار کنند اما این سیاست نه تنها به افزایش شمار بینندگان مراسم کمکی نکرد بلکه سبب کاهشی چشم‌گیر در آمار مخاطبین این مراسم شد.

بیشتر بخوانید  سرویس استریم دیزنی پلاس در ۳ ماه به مرز ۲۹ میلیون مخاطب رسید
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • سینما
  • کاهش چشم‌گیر بینند‌گان مراسم Oscars 2020 نسبت به سال‌های گذشته