شرکت انویدیا هم از شرکت در رویداد MWC 2020 انصراف داد

شرکت انویدیا هم از شرکت در رویداد MWC 2020 انصراف داد

روز گذشته اعلام شد که شمار آلودگان به ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز ۳۴۰۰۰ نفر گذشت و تاثیر این ویروس بر دنیای فناوری نیز هر روز افزایش می‌یابد. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.در پی شیوع ویروس کرونا، بسیاری از شرکت‌های بزرگ در سراسر جهان، برای حفظ سلامت و امنیت کارکنان خود از انجام پرواز‌های بین‌المللی خودداری می‌کنند و امروز نیز شرکت انویدیا (Nvidia) طی بیانیه‌ای اعلام کرد که برای حفظ سلامت مصرف‌کنندگان و جلوگیری از گسترش این ویروس کشنده در رویداد سالانه‌ی کنفرانس جهانی موبایل‌ها (MWC) که در شهر بارسلونا‌ی کشور اسپانیا برگزار می‌شود، شرکت نخواهد کرد. این شرکت اعلام کرد که در مقطع کنونی این یک تصمیم کاملا درست بوده ولی از اتخاد آن ناراحت است.

به این ترتیب شرکت انویدیا نیز مانند شرکت LG از غایبان بزرگ این مراسم خواهند بود. هرچند، تاکنون تنها یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در کشور اسپانیا گزارش شده است اما باز هم این شرکت‌های بزرگ ترجیح دادند که در این شرایط از سفر به این رویداد خودداری کنند.

رویداد MWC 2020 از تاریخ پنجم تا هشتم اسفند ماه ۹۸ (۲۴ تا ۲۷ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برگزار می‌شود و شرکت GSMA، برگزار کننده‌ی این رویداد، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که تمامی اقدامات بهداشتی و امنیتی لازم را برای مقابله با ویروس کرونا انجام خواهد داد و بازدید‌کنندگان و شرکت‌ها نگران این موضوع نباشند.


یک پاسخ به “شرکت انویدیا هم از شرکت در رویداد MWC 2020 انصراف داد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.