نسخه جدید سلول های مرده و فروش بیش از ۳ میلیونی

فروش استودیو Motion Twain

استودیو Motion Twain سازنده سلول‌های مرده در جلسه خبری اخیر خود اظهار کرد که فروش این Game به بیش از ۳ میلیون نسخه رسیده است.

بازی Dead Cells نخستین بار در سال ۲۰۱۷ عرضه

بازی سلول‌های مرده برای نخستین ‌بار در سال ۲۰۱۷ (به‌ صورت دسترسی زودهنگام) عرضه شد و توانست عقیده‌های مثبتی را از سمت منتقدان و کاربران به ‌دست آورد همچنین تا به این زمان بازی Dead Cells روی پلتفرم‌های مختلفی ارائه شده تا قشر بیشتری از بازیکنان بتوانند این بازی Rog Like با آلمان‌های Metroidvinia را تجربه کنند.

۱۹ Update سلول های مرده برای pc ارائه شد

طبق تازه‌ترین اخبار بازی استودیو TwinMotion و Evil Empire سازنده‌های بازی سلول‌های مرده در جلسه خبری اخیراً خود اظهار کرده‌اند که فروش بازی Dead Selz به بیش‎تر از ۳ میلیون نسخه رسیده است همچنین در ادامه اظهار شد که ۱۹ Update بازی سلول‌های مرده هم‌اکنون برای pc ارائه شده است اعضا سایر پلتفرم‌های Game هم در هفته‌های آتی این Update را دریافت خواهند کرد.

Motion Twin

جزئیات جدید Update سلولهای مرده

تیم سازنده اظهار کرده که Update نشر شده تغییرات فراوانی را روی Gameplay از جمله سلاح‌ها و آیتم‌های بازی اجرا کرده است به‌عبارتی شاهد ضعف و قوت یا به کل بازطراحی بعضی از آن‌ها هستیم  برای مثال کمان پولادی که‌ در قدیم یک جنگ افزار تک‌دست به‌حساب می‌آمد اکنون یک جنگ افزار دودست به حساب می‌آید از سمتی یک کوله پشتی مخصوص هم به بازی دد سلز اضافه شده که در جریان آن بازیکن می‌تواند با وجود برداشتن یک جنگ افزار دودست  یک سلاح دیگر را در کوله پشتی خود قرار دهد.

بیشتر بخوانید  برنامه مسابقات Mortal Kombat 11 به دلیل ویروس کرونا تغییر کرد
تغییرات Game stores در Update جدید سلول های مرده

تغییرات اجرا شده در جریان Update تازه بازی سلول‌های مرده فقط شامل سلاح‌ها و آیتم‌ها نمی‌شود بلکه Game stores هم دستخوش تحول شده است  برای مثال سیستم Scaling مربوط به کسب طلا از بازی حذف شده و هرقدر که سطح یک آیتم یا سلاح در بازی بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر خواهد بود همچنین قیمت مورد نیاز آیتم‌ها هم تغییر پیدا کرده است.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *