شیرون اسپورت: پسر ورزشکار بوگاتی

بوگاتی شیرون به خودی خود یک خودروی فوق العاده میباشد، با این وجود یک نمونه ی سریع تر برای ورود به جاده ها، در نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۸ رونمایی گردید. بوگاتی شیرون اسپورت از همان پیشرانه ای بهره میبرد که در نمونه ی استاندارد بوگاتی شیرون موجود است، پیشرانه ای شانزده سیلندر با ۱۴۷۹ اسب بخار. البته بخاطر استفاده از قطعات فیبر کربنی، وزن خودرو به میزان ۱۸ کیلوگرم کاهش یافته است. علاوه بر این تجهیز خودرو به یک سیستم تعلیق پیشرفته که در مواقع استفاده از حالت “هندلینگ” به کمک راننده شتافته و رفتار خودرو را بسیار تیز و دقیق میکند.

بوگاتی شیرون اسپورت
bugatti chiron sport

 خودرو سازی بوگاتی اطمینان میدهد که شیرون اسپورت علاوه بر عملکرد بهتر نسبت به نمونه ی استاندارد بوگاتی شیرون، از لحاظ ظاهری نیز دارای ویژگی های خاص خود خواهد بود، از قبیل خروجی های اگزوز چهارتایی که در وسط قسمت عقب خودرو تعبیه شده اند. همچنین بهره گیری از رینگ ها و اینتر کولر فیبر کربنی و برای اولین بار در تاریخ خودروسازی، استفاده از فیبر کربن برای ساخت برف پاک کن خودرو.

بوگاتی شیرون اسپورت

بوگاتی شیرون اسپورت با بهره گیری از سیستم کنترل دمپر و تنظیمات مربوط به دیفرانسیل عقب این امکان را به خودرو میدهد که بیشترین و بهترین استفاده را از قدرت خروجی پیشرانه ی مجهز به ۴ توربوشارژر برده باشد، هم در حالت رانندگی عادی در جاده و هم در حالت رانندگی در پیست مسابقه. علاوه بر ویژگی های گفته شده، یک سیستم عملکرد تنظیم میزان گشتاور به کمک بیشتر به گیربکس چهار چرخ محرک خودرو می آید تا تجربه ای عالی برای راننده ی این خودرو بسازد.

بیشتر بخوانید  عجیب ترین های ژنو. بخش دوم
بوگاتی شیرون اسپورت
bugatti chiron sport

نمای کابین بسیار لوکس و مدرن بوگاتی شیرون تماما بر اساس سلیقه ی مشتری خواهد بود. البته شیرون اسپورت دارای ویژگی هایی در کابین است که بتواند خود را از نمونه ی استاندارد بوگاتی شیرون مجزا کند، از قبیل کنترلر های مشکی ادونیس ، چراغ عقب برجسته و استفاده از ترکیب چرم و آلکانترا برای تودوزی خودرو.

تمام موارد گفته شده قیمت بوگاتی شیرون اسپورت را به ۲.۳۶ میلیون یورو رسانده است، قیمتی بسیار بالاتر از نمونه ی استاندارد بوگاتی شیرون به قیمت ۲.۱ میلیون یورو.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *