رسمی؛ رویداد MWC 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد

پس از اینکه شرکت‌های مختلف به خاطر ترس از شیوع ویروس کرونا یکی پس از دیگری از حضور در این نمایشگاه انصراف دادند، انجمن GSMA، شرکت برگزارکننده‌ی این رویداد، طی بیانیه‌ای از لغو کامل این رویداد در سال ۲۰۲۰ خبر داد. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

جان هافمن (John Hoffman)، مدیر عامل شرکت GSMA، اعلام کرد که شیوع ویروس کرونا برگزاری این رویداد را به امری غیر ممکن تبدیل کرده است. پیش از این قرار بود که رویداد MWC 2020 از تاریخ پنجم تا هشتم اسفند ماه ۹۸ (۲۴ تا ۲۷ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برگزار شود حتی شرکت GSMA برای حفاظت از سلامت عمومی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، سنجش‌های امنیت سلامتی مانند راه ندادن بازدیدکنندگان از استان هوبئی کشور چین، ۲ برابر شدنه تیم‌های پزشکی این رویداد نسبت به سال گذشته و ایجاد سیاست و قانون منع دست دادن با یک‌دیگر را در نظر گرفته بود.

متاسفانه تا لحظه‌ی انتشار این خبر، ویروس کرونا بیش از ۴۵ هزار نفر را در سرتاسر جهان گرفتار کرده و ۱۱۱۸ نفر را به کام مرگ کشانده است. بیشتر موارد ابتلا و مرگ و میر در ووهان و هوبئی در کشور چین رخ داده‌اند اما حداقل ۲۵ کشور به شکل رسمی این بیماری را تأیید کرده‌اند.

هرچند، شرکت GSMA در تلاش بود که با اتخاذ رویکرد‌های امنیت سلامت، مردم و شرکت‌ها را به حضور در این رویداد راضی کند اما این تلاش‌ها بی‌نتیجه ماند و امسال خبری از رویداد MWC نخواهد بود.

بیشتر بخوانید  قابلیت 5G به چه چیز‌های وابسته است؟
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • موبایل
  • رسمی؛ رویداد MWC 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد