موستانگ GT350R هنسی

موستانگ GT350R هنسی

موستانگی که فکر میکند یک فراری است!

در اینجا با یک موستاگ تا دندان مسلح روبه برو هستیم، خودرویی که هم در خیابان وحشت در دل دیگران می اندازد و هم در پیست حرف هایی برای گفتن دارد. کلید این مقدار قدرت در دل پیشرانه ی ۸ سیلندر این خودرو است البته نباید دیگر خصوصیات این موستانگ را نادیده گرفت. در مقام مقایسه با نمونه ی GT350R، با حذف صندلی های عقب، سیستم تهویه هوای مطبوع، سیستم صوتی، موکت صندوق عقب، چرخ زاپاس و خیلی از قطعات عایق صدا از این خودرو، شاهد کاهش وزن ۵۹ کیلوگرمی در این خودرو هستیم. البته باید به رینگ های فیبر کربنی نیز اشاره داشت، که به ازای هر رینگ، ۷ کیلوگرم سبک تر شده و باعث افزایش کیفیت سواری و هندلینگ خودرو می شود. البته در صورت بروز حادثه، هزینه ی گزافی روی دست صاحب خودرو خواهد گذاشت.

موستانگ GT350R هنسی، پیشرانه

یک پیشرانه ۵.۲ لیتری با آرایش V8، با نام افسون. این پیشرانه توانایی تولید ۵۲۶ اسب بخار قدرت و ۴۲۹ پوند فوت گشتاور را دارد. این V8 قوی ترین پیشرانه ی تنفس طبیعی فورد نام دارد. اما این فقط نیمی از ماجراست، برای اینکه دور موتور خودرو میتواند تا رقم ۸۲۵۰ دور در دقیقه بالا برود، این قابلیت، سبب شده تا این خودرو از دنیای خودروهای عضلانی یا به اصطلاح ماسل کار ها فاصله بگیرد. البته بعضی افراد هستند که این حجم از قدرت آنها را راضی نمیکند، برای مثال می توان به جان هنسی اشاره کرد، آقای هنسی با تجهیز این خودرو به یک سوپرشارژر ۲.۹ لیتری، انژکتور سوخت بهتر، کیت ورودی هوای فیبر کربنی و تغییرات جزئی در ECU، توانسته ۸۰۸ اسب بخار قدرت و ۶۵۷ پوند فوت گشتاور را از این پیشرانه استخراج نماید.

بیشتر بخوانید  طرح رندر نسخه کوپه جنسیس GV80 2020

ford mustang gt350r

موستانگ GT350R هنسی، چقدر است؟

خیلی سریع، البته هنوز خودروسازی فورد عدد و رقمی از قابلیت های این خودرو را به صورت رسمی منتشر نکرده است. شاید برای تشویق خریداران تا خودشان توانایی موستانگ را تجربه کنند. البته هرچقدر هم سریع باشد، در مقابل خودروی هنسی، حرفی برای گفتن نخواهد داشت. بنا به گفته ی آقای هنسی شتاب این خودرو از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در ۳.۳ ثانیه اتفاق خواهد افتاد و می تواند ۴۰۰ متر را در مدت زمان ۱۰.۸ ثاینه با سرعت ۲۱۴ کیلومتر بر ساعت طی کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *