شرکت‌های LG و ZTE به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در رویداد MWC ۲۰۲۰ انصراف دادند

شرکت‌های ساخت تلفن همراه LG و ZTE به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در رویداد کنفرانس جهانی موبایل‌ها ۲۰۲۰ (MWC) انصراف دادند. رویداد MWC ۲۰۲۰ قرار است که از روز ۴ اسفند ۹۸ (۲۳ فوریه)، در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار شود. در ادامه با بروز‌نیوز همراه باشید.

شرکت LG در طی بیانیه‌ای عدم حضور خود در رویداد MWC 2020 تایید کرد و اعلام کرد که به زودی در رویداد جداگانه‌ای که اعلام خواهد کرد محصولات خود را به نمایش می‌گذارد. همچنین در این بیانیه‌ی اعلام شد که ابن اقدام به دلیل امنیت و سلامت کارکنان و کارمندان این شرکت صورت گرفته که از سفر و پرواز‌های بین‌المللی آن‌ها که در این شرایط ریسک بالایی برای آلوده شدن به ویروس کرونا را دارد، جلوگیری کرده باشد.

شرکت ساخت تلفن همراه ZTE نیز طی بیانیه‌ای عدم حضور خود در رویداد MWC 2020 را تایید کرد. این تصمیم به دنبال تاخیر در صادر شدن ویزای کارکنان چینی این شرکت بود. همچنین این شرکت اعلام کرد که می‌خواهد تمامی جوانب احتیاط را رعایت کرده باشد و به همین دلیل از حضور در این رویداد انصراف می‌دهد.

هرچند، برگزارکننده‌ی رویداد MWC یعنی شرکت GSMA، برنامه‌ای برای به عقب انداختن این کنفرانس ندارد و اعلام کرده که این رویداد طبق برنامه‌ی قبلی برگزار خواهد شد. همچنین این شرکت اعلام کرد که در حال نظارت و بررسی اثر ویروس کرونا است اما این ویروس تا به امروز تاثیری در برگزاری این رویداد نداشته است. همچنین طبق اعلام GSMA، آن‌ها از تمامی امکانات پزشکی و ایمنی موجود استفاده خواهند کرد تا ویروس کرونا اختلالی در روند برگزاری رویداد ایجاد نکند.

بیشتر بخوانید  جزئیات قیمت گلکسی A80 سامسونگ اعلام شد

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • موبایل
  • شرکت‌های LG و ZTE به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در رویداد MWC ۲۰۲۰ انصراف دادند