فروش فیلم Jumanji: The Next Level در آمریکا از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کرد

در ادامه‌ی اکران و فروش بسیار موفق فیلم جدید استودیوی سونی پیکچرز (Sony Pictures) یعنی Jumanji: The Next Level، فروش این فیلم در آمریکای شمالی به ۳۰۰ میلیون دلار رسید. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

فیلم Jumanji: The Next Level توانست در روز شصت و سوم اکران خود در آمریکای شمالی، به فروشی معادل ۳۰۰ میلیون دلار برسد. این فیلم کارش را با افتتاحیه ۶۰ میلیون دلاری در گیشه آغاز کرد و توانست که به صدرنشینی انیمیشن Frozen 2 در گیشه پایان دهد و حالا هم توانسته که با حفظ روند بسیار خوب خود، فروش خود را از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور دهد.

این فیلم در سراسر جهان به فروش بیش از ۷۷۱.۸ میلیون دلار دست پیدا کرده است. بودجه تولید و ساخت فیلم Jumanji: The Next Level حدود ۱۲۵ میلیون دلار اعلام شده است.

تفاقات فیلم Jumanji: The Next Level پس از حوادث فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle جریان دارد که اسپنسر دوباره دستگاه بازی را تعمیر کرده و وارد بازی شده و حال سه شخصیت نوجوان دیگر با پدربزرگ و دوست پدربزرگ اسپنسر دوباره وارد بازی جومانجی شدند تا نه تنها به‌دنبال نجات و بازگرداندن اسپنسر به دنیای واقعی باشند.

مانند قسمت قبل، جیک کاسدان (Jake Kasdan) وظیفه کارگردانی و نوشتن دنباله فیلم Jumanji: The Next Level را بر عهده داشته است. علاوه‌بر این، اسکات روزنبرگ (Scott Rosenberg) و جف پینکنر (Jeff Pinkner) بار دیگر به جیک کاسدان در نوشتن فیلمنامه فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle کمک کرده‌اند.

بیشتر بخوانید  ۷ فیلم مشابه “در میان ستارگان” که بیرحمانه مغزتان را به چالش می کشد!
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • سینما
  • فروش فیلم Jumanji: The Next Level در آمریکا از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کرد