اهدای آیفون به ۲۰۰۰ مسافر قرطینه ویروس کرونا کشتی ژاپنی

طبق گزارشهای وزارت بهداشت کشور ژاپن، ۲۰۰۰ دستگاه آیفون به مسافران گیر افتاده در کشتی الماس پرنسس که هفته به دلیل شیوع ویروس کرونا در حالت قرنطینه بود، هدیه داد. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

دولت ژاپن اطمینان داده است که حداقل در هر اتاق مسافر و اتاق خدمه‌ی کشتی، حداقل یک دستگاه آیفون وجود داشته باشد. توجه داشته باشید که این حرکت برای اطمینان از وضعیت سلامتی افراد در این کشتی کروز انجام شده است.

پاداش بزرگ برای عذرخواهی

این آیفون به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده‌اند که مسافران با استفاده از آنها بتوانند جلسات مشاوره را رزرو کرده و با پزشکان در رابطه با شرایط بهداشتی خود ارتباط برقرار کنند. در صورتی که از این موضوع اطلاع ندارید، تاکنون ابتلای بیش از ۱۳۰ نفر در کشتی به ویروس کرونا تایید شده است و این تعداد نیز در حال افزایش است. پس از کنترل اوضاع، این احتمال وجود دارد که مسافران مجبور به بازگشت آیفون‌ها شوند. ما باید صبر کنیم تا تصمیم دولت را در مورد این موضوع ببینیم.

متاسفانه تا لحظه‌ی انتشار این خبر، ویروس کرونا بیش از ۴۵ هزار نفر را در سرتاسر جهان گرفتار کرده و ۱۱۱۸ نفر را به کام مرگ کشانده است. بیشتر موارد ابتلا و مرگ و میر در ووهان و هوبئی در کشور چین رخ داده‌اند اما حداقل ۲۵ کشور به شکل رسمی این بیماری را تأیید کرده‌اند.

چنین پاداشی برای عملکرد دور از انتظار عوامل کشتی به این ۲۰۰۰ نفر مسافر داده شده که موجب نجات جان آنها در برابر این ویروس کشنده ناقل از حیواناتی چون خفاش شده است.

بیشتر بخوانید  یوتیوب و قابلیت های جدید آن
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فناوری
  • اهدای آیفون به ۲۰۰۰ مسافر قرطینه ویروس کرونا کشتی ژاپنی