اینستاگرام در حال آزمایش شیوه‌ی جدیدی برای نمایش پست‌ها است

شبکه‌ی اجتماعی پر طرفدار اینستاگرام (Instagram) اخیرا در حال آزمایش شیوه‌ی جدیدی برای نمایش پست‌ها است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت؛ پس با بروزنیوز همراه باشید.

در سال ۲۰۱۸، شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام الگوریتم جدیدی برای نمایش پست‌ها تعریف کرد که محتوا را بر اساس اینکه چه کسی و چه نوع از ارسال‌ها با کاربران بیشترین تعامل را دارد، نشان دهد. این تغییر با انتقاد‌های زیادی مواجه شد و اینستاگرام در اوایل سال ۲۰۱۸ قابلیت آزمایشی New Posts را به اپیلیکیشن خود اضافه کرد تا کاربران دیگر هیچ پست جدیدی را از دست ندهند.

حالا احتمالا شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام قصد دارد که روش جدیدی برای نمایش پست‌ها در صفحه‌ی اصلی اینستاگرام اضافه کند. این قابلیت جدید که Latest Posts نامیده می‌شود، به کاربر این اجازه را می‌دهد که علاوه بر مشاهده‌ی پست‌ها به روش قبلی، به پنجره‌ی جدیدی دسترسی داشته باشند که در آن جا جدید‌ترین پست‌های منتشر شده توسط افرادی که آن ها دنبال می‌کنند را مشاهده کنند.

هنوز زمان دقیق اضافه شدن قابلیت Latest Posts به شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام مشخص نشده است. هرچند، این قابلیت جدید برای افرادی که می‌خواهند به جدیدترین و تازه‌ترین پست‌های افراد مورد نظر خود دسترسی داشته باشند، بسیار مناسب خواهد بود.

بیشتر بخوانید  ? ماه در سال 2019 دارای اینترنت 4G می شود+ویدیو
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اینترنت
  • اینستاگرام در حال آزمایش شیوه‌ی جدیدی برای نمایش پست‌ها است