به زودی تصاویر جستوجو شده در گوگل دارای اطلاعات بیشتری خواهد بود

نتایج تصویری جستوجو گوگل (Google) در نگاه اول جزئیات زیادی را نشان نمی‌دهد. گوگل معمولاً در پایین گوشه تصویر، عنوان و آدرس صفحه منبع آن و  ابعاد یک عکس را نشان می‌دهد. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.اگرچه از اواخر همین نتایج تصویر گوگل کمی جالب تر خواهد بود. این غول فناوری در حال جایگزینی برچسب‌های اندازه تصاویر با نمادهای جدیدی است که اطلاعات بیشتری در مورد ماهیت تصویر فاش می‌کند.

نمادهای جدید نشان می‌دهد که آیا تصویری که می‌خواهید روی آن کلیک کنید منجر به صفحه با محصولاتی برای فروش، به صفحه دارای دستور العمل‌ها یا محتوای ویدیویی می‌شود. نماد‌ها در نگاه اول بسیار ساده به نظر می‌رسند ، اما کشیدن موس بر روی آن‌ها حتی طول فیلم را نیز نشان می‌دهد. در حالی که افزودن نمادها تغییر بزرگی نیست، می‌تواند رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه در گوگل را آسان‌تر کند. اگر مثلاً در جستجوی تصویر برای یافتن کالای خاصی برای خرید هستید، می‌توانید به سادگی تمام عکس‌های مشخص شده با نماد محصول برای خرید را بررسی کنید.

گوگل اما قرار نیست که نمایش ابعاد تصویر را به طور کامل از بین ببرد. شما فقط باید تصویر کوچک عکسی را که می‌خواهید در مورد آن بیشتر بدانید را انتخاب کنید و سپس موس را روی آن ببرید تا برچسب اندازه را در مکان معمول خود در گوشه پایین سمت چپ مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید  اضافه کردن view image در جستجوی تصاویر گوگل
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اینترنت
  • به زودی تصاویر جستوجو شده در گوگل دارای اطلاعات بیشتری خواهد بود