امکان ساخت استیکر و ترکیب آن با ایموجی به Gboard اضافه شد

شرکت گوگل (Google) اخیرا قابلیت جدیدی به کیبورد اندرویدی خود یعنی جی بورد (Gboard) اضافه کرده که کاربر به وسیله‌ی آن می‌تواند با ترکیب ایموجی‌های مختلف یک استیکر جدید بسازد. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

شرکت گوگل این قابلیت جدید خود را آشپزخانه ایموجی (Emoji Kitchen) می‌نامد. متاسفانه شما فقط می‌توانید  ایموجی‌های انتخاب شده توسط شرکت گوگل را ترکیب کنید و امکان ترکیب ایموجی‌ها‌ی دلخواه شما وجود ندارد. این ایموجی‌ها از قبل و توسط طراحان شرکت گوگل برای جی بورد طراحی شده‌اند و شما باید امید‌وار باشید که سلیقه‌ی یکی از طراحان این شرکت به سلیقه‌ی شما نیز نزدیک باشد.

برای استفاده از این قابلیت تنها کافیست روی یکی از ایموجی‌ها ضربه زده تا استیکرهای ترکیبی‌ای که توسط جی بورد پیشنهاد داده می‌شود را مشاهده کنید. شما می‌توانید چند نمونه از این استیکرهای ترکیبی‌‌ای توسط طراحان شرکت گوگل ساخته شده‌اند را در قسمت زیر مشاهده کنید:

جی بورد شرکت گوگل از محبوبیت خوبی میان کاربران اندروید برخوردار است و یکی از ۵۰ اپ محبوب دسته‌بندی Tools بوده و بیش از یک میلیارد بار دانلود شده است. احتمالا با پشتیبانی‌های روز افزون و به‌ روز‌رسانی‌های متعدد شرکت گوگل برای جی بورد، محبوبیت و آمار تعداد دانلود این نرم‌افزار روز به روز افزایش می‌یابد.

بیشتر بخوانید  نسخه صورتی پیکسل بوک گو گوگل راهی بازار شد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • فناوری
  • امکان ساخت استیکر و ترکیب آن با ایموجی به Gboard اضافه شد