فورد و جان سینا وارد رینگ کشتی میشوند!

طرح شکایت فورد از جان سینا بخاطر فروش فورد GT

اجازه دهید یک حقیقت را با شما در میان بگذاریم، خودرو سازان از دلالان اتومبیل متنفر هستند. در این جا منظور از دلال کسی است که به هر نحوی صاحب یک خودروی خاص و کمیاب میشود و آن را به قیمت بالا به فروش میگذارد. بعضی از کمپانی ها این مسئله را جدی تر گرفته و هنگام عقد قرارداد، خریدار را تا سپری شدن زمان مشخصی از فروش خودرو منع میکنند. این ماده قانون سبب درگیری بین کمپانی فورد و کشتی گیر و بازیگر معروف، جان سینا شده است. در واقع بخاطر این اقدام جان سینا، باعث شده تا فورد شکایتی نزد دادگاه ببرد.

فورد GT، یک خودروی خاص

از این خودرو تنها ۵۰۰ عدد ساخته شده در حالی که ۶۵۰۰ نفر برای خرید این خودرو ثبت نام کرده بودند. بنابر این، بر اساس تخمین های زده شده ارزش خودرو حدود ۵۰۰ هزار دلار بالاتر از رقمی است که جان سینا هنگام خرید فورد جی تی به کمپانی داده است. فورد ادعا میکند که هنگام عقد قرارداد فروش، بیان شده است که فروش خودرو تا گذشت ۲۴ ماه کامل از زمان تحویل، ممنوع است. در حال حاظر این دادگاه است که باید تصمیم بگیرد حق با چه کسی است. نکته ی جالب اینکه اگر جان سینا پیروز این رقابت باشد، قطعا خبر خوشی برای صاحبان کنونی فورد جی تی خواهد بود، زیرا میتوانند بدون مشکل خودروی خود را به فروش برسانند.
در زمان فروش این خودرو توسط فورد، متقاضیان بعد از ورود به وبسایت فورد، باید به سوالهای گوناگونی پاسخ میدادند و بعد از ثبت سفارشات، فورد تصمیم میگرفت که چه کسی لایق این خودرو هست و میتواند صاحب خودرو شود.

بیشتر بخوانید  خودرو بی صدای پلیس دستاورد جدید کمپانی فورد

فورد جی تی

برای یادآوری باید بگوییم که، فورد جی تی دارای یک پیشرانه ی شش سیلندر با توربو دوقلو بوده که میتواند ۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند. این خودروی ۱۳۶۰ کیلویی، سریعترین خودروی تولیدی فورد لقب گرفته است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *