فروش خوب ۳۰۰ میلیون دلاری فیلم مستقل Knives Out

فیلم جداب Kneves Out با موضوع یک معمای قتل، ساخته رایان جانسون (Rian Johnson) موفق شد تا آمار فروشش را بر خلاف انتظار‌ها به مرز ۳۰۰ میلیون دلار برساند. ذر ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

این فیلم که از آبان ۹۸ (نوامبر سال ۲۰۱۹) راهی سینماها شده و به عنوان نامزد مراسم اسکار نیز حضور داشته، ۱۵۹ میلیون دلار در آمریکا و ۱۴۰.۹ میلیون دلار در بازار جهانی فروخته است تا فروشش به ۲۹۹.۹ میلیون دلار برسد. انتظار می‌رود که میزان فروش این فیلم این فیلم تا آخر این هفته از مرز ۳۰۰ میلیون دلار عبور کند.

این در حالی است که این فیلم، فیلمی مستقل بوده که بدون حمایت استودیوهای بزرگ ساخته شده و بودجه‌ی کلی ساخت آن تنها ۴۰ میلیون دلار است. این فیلم، دومین فیلم پرفروش اوریجینال غیرادامه‌ای در سال ۲۰۱۹ بود و پس از فیلم Once Upon a Time in Hollywood کوئنتین تارانتینو (Quentin Tarantino) قرار گرفت که فروشی معادل ۳۷۴ میلیون دلار را ثبت کرد.

جالب اینکه فیلم Kneves Out با نقدهای مثبت منتقدان هم روبه رو شد و در روزهای تعطیلات سال نو و پس از آن نیز در میان ۱۰ فیلم پرفروش آمریکا باقی ماند و ۱۰ هفته است که این جایگاه را حفظ کرده است. بیرون از آمریکا، این فیلم بیشترین موفقیت را در کشور چین کسب کرد که ۲۸.۴ میلیون دلار فروش داشت. بریتانیا با فروش ۱۶.۸ میلیون دلار، آلمان با فروش ۹.۷ میلیون دلار، استرالیا با فروش ۹.۳ میلیون دلار و فرانسه با فروش ۸.۲ میلیون دلار دیگر نقاطی بودند که بیشترین استقبال را از فیلم داشتند.

بیشتر بخوانید  اکران چه فیلم هایی برای شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد؟
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • سینما
  • فروش خوب ۳۰۰ میلیون دلاری فیلم مستقل Knives Out