فروش هفته‌ی اول اکران فیلم Birds of Pray کم‌تر از حد انتظار بود

فروش هفته‌ی اول اکران فیلم Birds of Pray کم‌تر از حد انتظار بود

جدید‌ترین فیلم شرکت دی‌سی (DC) یعنی فیلم فیلم سینمایی Birds of Pray با بازی مارگارت رابی (Margaret Robbie) در این هفته ضعیف‌تر از پیش‌بینی‌ها ظاهر شد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم؛ پس با بروزنیوز همراه باشید.

طبق پیش‌بینی‌های برخی از تحلیل‌گران، این فیلم سینمایی که اسپین‌آفی از فیلم سینمایی Suicide Squad است، در هفته اول می‌تواند ۴۵ تا ۵۵ میلیون دلار فروش کند، ولی این فیلم با نمایش در ۴ هزار و ۲۳۶ سینما تنها توانست به فروش ۳۴ میلیون دلار برسد.

گفته می شود فیلم سینمایی Birds of Pray نزدیک به ۸۰ میلیون دلار بودجه داشته است؛ این فیلم تنها ۴ میلیون دلار در گیشه پنجشنبه فروخت. ولی واکنش و نقد‌ها نسبت به این فیلم مثبت بوده و تا به حال امتیاز ۸۴ را در وب‌سایت راتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) اخذ کرده است؛ امتیازی که برای فیلم Suicide Squad تنها ۲۷ درصد بود. این فیلم در گیشه های خارجی، با اکران در ۵۱ بازار بین المللی تنها توانست ۷/۸ میلیون دلار بفروشد. البته این میزان تحت تاثیر بسته شدن سینما‌ها در قاره‌ی آسیا و گسترش ویروس کرونا قرار گرفت.

فیلم سینمایی Birds of Pray تنها فیلمی است که این هفته بصورت گسترده اکران می‌شود. فیلم Bad Boys 3، که برای سه هفته صدرنشین گیشه بود، این هفته توانست به فروش ۱۲ میلیون دلاری برسد و پس از فیلم Birds of Pray در رتبه‌ی دوم قرار گرفت.


2 پاسخ به “فروش هفته‌ی اول اکران فیلم Birds of Pray کم‌تر از حد انتظار بود”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.