شرکت اپل گزارش مالی خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا منتشر نخواهد کرد

امروز شرکت اپل (Apple) اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور چین، گزارش مالی ۳ ماه اول ۲۰۲۰ را منتشر نخواهد کرد. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

شرکت اپل در یک گزارش، دلایلی را برای این اقدام خود ذکر کرد که به شرح زیر است:

  •   عرضه آیفون در سراسر جهان به طور موقت تحت تأثیر قرار خواهد گرفته است. اگرچه بسیاری از واحدهای تولیدی آیفون بازگشایی شده‌اند اما سرعت و روند این کار بسیار کند‌تر از انتظار پیش می‌رود. به دلیل کمبود عرضه، درآمد شرکت اپل در سراسر جهان تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.
  • تقاضا برای محصولات اپل در کشور چین تحت تأثیر گسترده قرار گرفته است. طی چند هفته گذشته، بیشتر فروشگاه‌های اپل در کشور چین و بسیاری از فروشگاه‌های مرتبط با شرکت اپل بسته شده‌اند. علاوه بر این، فروشگاه‌هایی که باز هستند نیز با کاهش شدید تعداد مشتریان رو به رو شدند. شرکت اپل به تدریج فروشگاه‌های خرده فروشی خود را بازگشایی می‌کند و به این کار ادامه خواهد داد.

شرکت اپل همچنین خاطرنشان کرد که تقاضای مشتریان این شرکت در دسته محصولات و خدمات خارج از کشور چین تا به امروز قوی و مطابق انتظاراتش بوده است.

شرکت اپل همچنین بیان کرد که اوضاع در حال تحول است و اپل شرکت بسیار بنیادی و قوی‌ای بوده و این شرایط قطعا موقتی است. شرکت اپل اولویت اول خود را سلامتی و ایمنی کارمندان‌، شرکای زنجیره تأمین و مشتریان اعلام کرد.

بیشتر بخوانید  رونمایی سامسونگ از حسگر دوربین ISOCELL Bright HMX
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *