تویوتا آوالون، متین یا اسپورت؟

گذشته و آینده ی تویوتا در آوالون ۲۰۱۹ گره خورده است. این خودرو که در واقع پرچم دار محصولات تویوتا هست هم باید با داشتن کیفیت سواری بالا اعتماد خریداران را جلب کرده و همچنین باید با جنبه های اسپرتی خود خریداران جوان را نیز به سمت خود بکشاند. حال باید دید که آوالون جدید به به ریشه ی خود که همان راحتی و متانت است باز میگردد یا همانند نیسان ماکسیما روحی اسپورت به خود میدهد؟

اگر به دنبال یک سواری راحت و نرم هستید میتوانید به سراغ مدل XLE ببروید، اما اگر جنبه های اسپورتی برای شما اهیمت دارد مدل XSE با داشتن یک پیشرانه ی شش سیلندر با قدرت ۳۰۱ اسب بخار انتخاب مناسب تری برای شما میباشد. این تفاوت در ظاهر نیز قابل لمس میباشد. مدل XLE جلو پنجره ای بزرگ بسیار نجیب مینماید، اما در مدل XSE جلوپنجره ی خودرو به رنگ مشکی درآمده است تا نمایی اسپورت به خودرو ببخشد.

تویوتا اوالون

 این خودروی ۵ متری در هنگام رانندگی بسیار فرز و چابک احساس میشود البته از مدل XLE انتظار سواری ای مشابه یک خودروی اسپورت ۴ درب نداشته باشید. سیستم تعلیق این مدل یک سواری نرم را به سرنشین ارائه میدهد. بخاطر تقسیم وزن هوشمندانه در آوالون، هندلینگ خودرو بسیار بالا میباشد که البته نباید تاثیر فرمان دقیق و نه چندان سبک این خودرو را نادیده گرفت. برویم سراغ مدل XSE، هیچکدام از موارد گفته شده در این مدل صدق نمیکند. سیستم تعلیف تطبیقی هوشمند این خودرو به همراه رینگ ۱۹ اینچی راننده به را به جاده متصل میکند. گیرکس ۸ سرعته ی اتوماتیک این خودرو نیز به خوبی تمامی نیروی تولیدی پیشرانه ی ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری را به چرخ های جلو منتقل میکند. و هر زمان که نیاز باشد میتوانید از حداکثر توان پیشرانه بهره مند شوید. نمونه ی هیبریدی نیز با قدرتی برابر با ۲۱۵ اسب بخار در واکنش به پدال گاز رفتاری معقول ارائه میدهد.

بیشتر بخوانید  بوگاتی و معرفی هایپرکار Centodieci

تویوتا اوالون

  در مورد امکانات استاندارد ارائه شده برای این خودرو باید بگوییم که با لیست بلند بالایی روبه رو هستیم. هدلایت LED، یک صفحه نمایش ۷ اینچی برای نمایش آمپر ها و یک صفحه نمایش ۹ اینچی لمسی دیگر برای کنترل سیستم اطلاعات-سرگرمی خودرو، همچنین برای ورود بدون کلید نیازی به پرداخت بهای اضافی نخواهد بود، درگاه USB با قابلیت شارژ سریع برای صندلی های ردیف جلو و عقب، ارائه ی سرویس ۲ ساله یا ۲۵ هزار مایلی و انواع فناوری های ایمنی که شامل سیستم ترمز اضطراری، سیستم رانندگی بین خطوط و نمایش نقاط کور  از امکانات این خودرو میباشد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *