کادیلاک CTS-V 2018

خودوریی که در تصویر مشاهده میکنید در واقع وحشی ترین خودروی سدان کادیلاک میباشد. به زبان ساده تر بگوییم، با یک کوروت Z06 چهار درب طرف هستیم. کادیلاک CTS-V از پیشرانه ی ۶۴۰ اسب بخاری جنرال موتورز با کد LT4 استفاده میکند. این نیروگاه هشت سیلندر با ۶.۲ لیتر حجم و مجهز به توربوشارژ، تمام قدرت خود را از طریق یک گیربکس ۸ سرعته ی اتوماتیک به چرخ های عقب منتقل میکند. این خودرو سومین نسل از خودروهای تقویت شده کادیلاک است که بر پایه ی مدل ۲۰۱۶ میباشد.

کادیلاک CTS-V

قیمت پایه ی مدل ۲۰۱۸ این خودرو از ۸۸ هزار دلار شروع میشود. البته نمونه ی مورد آزمایش، دارای یک پکیج ۱۵.۴۴۵ دلاری نیز بود. این پکیج شامل صندلی های اسپورت ریکارو به قیمت ۲۳۰۰ دلار، سیستم ضبط تصاویر ویدئویی که از کوروت گرفته شده است به قیمت ۱۶۰۰ دلار، رینگ های آلومینیومی ۱۹ اینچی به قیمت ۹۰۰ دلار، کالیپر ترمز های طلایی به قیمت ۵۹۵ دلار و فرمان و سردنده با روکش میکروفایبر به قیمت ۳۰۰ دلار است. البته گران ترین مورد این لیست، پکیج فیبرکربنی به بهای ۶۲۵۰ دلار میباشد که شامل میشود از اسپلیتر های فیبر کربنی، دریچه های روی کاپوت، اسپویلر عقب و دیفیوزر عقب. شاید فکر کنید بخاطر استفاده از فیبر کربن در جای جای این خودرو، وزن کادیلاک به شدت کاهش یافته باشد اما با وزن ۱۸۹۰ کیلوگرم، خودروی مورد آزمایش ما به میزان ۱۸ کیلوگرم از نمونه ی ۲۰۱۶ همین خودرو سنگین تر میباشد.

کادیلاک CTS-V

این خودرو میتواند در مدت زمان ۳.۸ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و مسیر ۴۰۰ متری را در مدت زمان ۱۲ ثانیه با سرعت نهایی ۱۹۵ کیلوکتر در ساعت طی کند. ترمز های قدرتمند این اجازه را به خودرو میدهند که بتواند تنها پس از طی مسیر ۴۵ متری از سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به حالت سکون برسد.

بیشتر بخوانید  معرفی شرکت تسلا

کادیلاک CTS-V تجربه ای عالی از رانندگی را در اختیار راننده میگذارد. حرکت های خودرو بسیار دقیق و قابل پیش بینی میباشد و دv عین حال هم میتواند آرام و اهلی باشد و هم بسیار درنده که در کسری در ثانیه میتوانید لاستیک های خودرو را نابود کنید. اگر بخاهیم از نکات منفی خودرو صحبت کنیم، میتوان به مصرف سوخت بالای خودرو، فضای ناکافی پا برای سرنشینان عقب و سیستم ضعیف اطلاعات-سرگرمی کادیلاک اشاره کرد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *