احتمالا کاربران پرمیوم وب‌سایت یوتیوب یک ماه اشتراک رایگان کانال‌ها را دریافت خواهند کرد

در چند ماه گذشته، شرکت گوگل (Google) هدایای رایگان زیادی را به کاربران پرمیوم وب‌سایت یوتیوب اهدا نموده است. از جمله این هدایا می‌توان به دستیار خانگی گوگل (Google Home) و ۳ ماه اشتراک رایگان یوتیوب پرمیوم اشاره کرد. در ادامه با بروزنیوز همراه باشید.

اکنون نیز شرکت گوگل، در تازه‌ترین هدیه‌ی خود احتمالا به کاربران پرمیوم وب‌سایت یوتیوب یک ماه اشتراک رایگان کانال‌ها را هدیه می‌دهد. اشتراک اختصاصی کانال‌ها این اجازه را به کاربران می‌دهد تا از طریق پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه به محتویات اختصاصی آن کانال، مانند ویدئو‌های اختصاصی دسترسی داشته باشند. مبلغ این پرداخت‌ها معمولا از ۴.۹۹ دلار به صورت ماهیانه آغاز می‌شود.

طبق گزارش‌ها، اشتراک رایگان کانال‌ها به صورت آزمایشی در دسترس برخی از کاربران پرمیوم در مناطق مختلف قرار گرفته است و ارزش این اشتراک‌ها به ۵ دلار در ماه می‌رسد. با وجود این، برخی از کاربران به بخش پشتیبانی وب‌سایت یوتیوب گزارش داده‌اند که این اشتراک رایگان در دسترس آن‌ها قرار نگرفته است. به نظر می‌‌آید این طرح وب‌سایت یویتوب هنوز نهایی نشده است. پیش از این نیز چنین هدیه‌ی مشابهی در وب‌سایت‌های آمازون (Amazon) و توئیچ (Twitch) قرار گرفته بود؛ بنابراین این احتمال که وب‌سایت یوتیوب نیز از همین طرح استفاده کند منطقی به نظر می‌آید؛ البنه شرکت گوگل تا‌کنون خبر رسمی‌ای در این مورد منتشر نکرده است.

منبع: Neowin

بیشتر بخوانید  نسل چهارم شبکه تلفن همراه، ایران در کجا قرار دارد؟
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

تبلیغات گروه سایبری آبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *